loading

PRIVĀTUMA UN SĪKDATŅU POLITIKA.

Saturs

 1. Apstrādāto datu veidi/saites uz citām tīmekļa vietnēm
 2. Informācija par personas datu apstrādi
 3. Sīkdatņu izmantošana
 4. Tīmekļa bāksignāli un pikseļi
 5. Izsekošana un analīze
 6. Pārorientēšana
 7. Mūsu izmantotās sīkdatnes
 8. Sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju iespējošana un atspējošana
 9. Mijiedarbība ar sociālajiem tīkliem
 10. Jūsu tiesības
 11. Privātuma politikas izmaiņas
 12. Saziņa

 

Šo tīmekļa vietni pārvaldām mēs, jūsu izvēlētais Opel partneris. Šo tīmekļa vietni uztur mūsu IT pakalpojumu sniedzējs CDM Estrategiai Tanacsado Kft (Carussel), H-1023 Budapest, Lajos iela 28-32, Ungārija.

 

Pirms tīmekļa vietnes izmantošanas lūdzam rūpīgi izlasīt šo politiku, jo tajā ir aprakstīts, kā mēs apstrādājam personas datus un izmantojam sīkdatnes. Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat šai politikai.


1.      Apstrādāto datu veidi/saites uz citām tīmekļa vietnēm

 

Mums rūp jūsu privātums. Mēs šajā tīmekļa vietnē ievācam un apstrādājam dažāda veida personas datus.  Tostarp:

 

 • informācija, ko jūs sniedzat mums reģistrācijas laikā, pieprasot un izmantojot mūsu pakalpojumus un tīmekļa vietni, piemēram, vārds, adrese, e-pasta adrese, kā arī jūsu kā lietotāja augšupielādētie attēlu faili;
 • informācija, kas mums ir nepieciešama, kad ziņojat par problēmu mūsu tīmekļa vietnē;
 • informācija, kas tiek ievākta ar sīkdatnēm;

 

Sīkāku informāciju skatīt 2. sadaļā.

 

Šajā tīmekļa vietnē var būt iekļautas saites arī uz mūsu, Opel partneru vai citām tīmekļa vietnēm, pilnvarotajām remontdarbnīcām un citiem saistītiem uzņēmumiem vai sociālajiem tīkliem. Noklikšķinot uz Opel vai trešās personas tīmekļa vietnes saites, iegaumējiet, ka katrai tīmekļa vietnei ir sava privātuma politika. Apmeklējot šīs tīmekļa vietnes, lūdzu, iepazīstieties ar to privātuma politiku.

 

Šajā tīmekļa vietnē var būt arī iFrame ar saturu no citām Opel tīmekļa vietnēm vai trešo personu tīmekļa vietnēm. Mēs, jūsu Opel partneris, neatbildam par trešo personu iFrame iekļauto saturu. Par tajos iekļauto informāciju ir atbildīgi tikai attiecīgo tīmekļa vietņu īpašnieki. Mēs nekontrolējam un neatbildam par neatkarīgu tīmekļa vietņu saturu un to piedāvāto ārējo saturu apmeklētāju ērtībai. Tādējādi, apmeklējot lapu ar šādu saturu, jums var tikt piedāvātas šo trešo personu tīmekļa vietņu sīkdatnes. Mēs nekontrolējam šo sīkdatņu izplatīšanu. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, izlasiet attiecīgās trešās personas privātuma politiku.

Ņemiet vērā, ka mēs nevar uzņemties nekāda veida atbildību par trešo personu tīmekļa vietnēm.

 

2.     Informācija par personas datu apstrādi

 

Mēs apstrādāsim jūsu personas datus, lai kā pārziņi pārvaldītu un izpildītu jūsu prasījumus:

Datu apstrāde notiek, pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) 6. panta (1) punkta a) apakšpunktu, ja attiecīgi sniedzat savu piekrišanu un/vai − tiešsaistes pieprasījumu gadījumā − pamatojoties uz GDPR 6. panta (1) punkta b) apakšpunktu.

Mēs kā pārziņi apstrādājam jūsu personas datus šādi:

Dati obligātie dati ir apzīmēti ar *

Mērķis(i)

  1.Identifikācijas dati un kontaktinformācija

(vārds*, e-pasta adrese*, tālruņa nr., pasta adrese (* attiecīgā gadījumā))

Saziņa un prasījumu izpilde

 

  2. Informācija par interesējošo modeli*

Prasījumu izpilde

  3. Izvēlētais Opel partneris*

Prasījumu izpilde

  4. Līzinga / finansēšanas intereses (* attiecīgā gadījumā)

Prasījumu izpilde

  5. Aktuālā informācija par automašīnu*, TIN*, pirmās reģistrācijas datums, reģistrācijas numurs, odometra rādījums, automašīnas nodošanas datums/laiks, automašīnas saņemšanas datums/laiks, servisa pakalpojuma veids*, maiņas automašīna

Servisa prasījumu izpilde

  6. Pieprasījuma veids

Saziņas prasījumu izpilde

 

Iepriekš 1.-4. sadaļā ar * apzīmētie datu elementi ir jānorāda obligāti un nepieciešami jūsu pieprasījuma izpildei. Tādēļ jums tie jānorāda obligāti. Ja dati netiek sniegti, mēs nevarēsim izpildīt jūsu pieprasījumu.

Balstoties uz jūsu rīcību, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, varētu tikt attēlots uznirstošais logs, piedāvājot testa braucienu vai vaučeru jūs interesējošam modelim. Sīkāku informāciju par sīkdatnēm, lūdzu, skatīt 7. sadaļā.

Iepriekš minētie dati tiks uzglabāti trīs gadus pēc līgumattiecību izbeigšanas.

 

Saņēmēji

Jūsu personas dati zemāk norādītajos nolūkos tiks nodoti šādiem saņēmējiem:

Dati

Mērķis(i)

Saņēmējs(i)

Identifikācijas dati un kontaktinformācija

(vārds*, e-pasta adrese*, tālruņa nr., pasta adrese (* attiecīgā gadījumā)),

informācija par interesējošo modeli*, izvēlētais Opel partneris*, līzinga/finansēšanas intereses (* attiecīgajā gadījumā),

informācija par faktisko transportlīdzekli*, VIN*, pirmās reģistrācijas datums,

reģistrācijas numurs/numura zīme, odometra rādītāji,

automašīnas nodošanas datums/laiks, automašīnas saņemšanas datums/laiks, servisa pakalpojuma veids*, maiņas automašīna, pieprasījuma veids

Prasījumu izpilde

Mēs nododam jūsu personas datus procesā iesaistītajiem datu apstrādātājiem, lai atvieglotu minēto mērķu pārvaldību.

Jūsu personas datus mēs nododam šim pakalpojumu sniedzējam:

CDM Estrategiai Tanacsado Kft (Carussel)

H-1023 Budapest, Lajos iela 28-32

Ungārija

 

Jūsu personas datus mēs nododam arī Länsiauto Drive Oy, Perintökuja 8, 01510 Vantaa, Somija un

 

Opel Automobile GmbH

Bahnhofsplatz

65423 Rüsselsheim am Main

Vācija

 

Opel Automobile GmbH un LänsiAuto Drive Oy nodod jūsu personas datus arī attiecīgajam IT pakalpojumu sniedzējam (GM Holdings LLC, Mičigana, ASV), kas atrodasārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ), tādējādi − valstī ar neatbilstošu datu aizsardzības līmeni. Eiropas Komisijas lēmuma par aizsardzības līmeņa pietiekamību nav, bet spēkā ir atbilstoši aizsardzības pasākumi, kas šajā gadījumā ir attiecīgās ES līguma standartklauzulas. Lai saņemtu kopiju, nosūtiet e-pastu uz privacyrights@opel.com.

 

3.      Sīkdatņu izmantošana

 

Šajā tīmekļa vietnē, e-pasta ziņojumos, tiešsaistes pakalpojumos, reklāmās un interaktīvajās lietotnēs tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus.

 

 • Kas ir sīkdatne?

 

Sīkdatne ir neliels fails, kas parasti sastāv no burtiem un cipariem, ko mēs ar sava tīmekļa servera palīdzību nosūtām uz jūsu datora pārlūkprogrammas sīkdatņu failu, kas atrodas datora cietajā diskā. Galvenais sīkdatnes mērķis ir ļaut mūsu tīmekļa serverim piedāvāt lietotājam pielāgotas tīmekļa lapas, kas padara Opel partnera tīmekļa vietnes apmeklējumu personiskāku un ļauj labāk reaģēt uz lietotāja individuālajām vajadzībām.

 

Dažas sīkdatnes ir nepieciešamas normālai šīs tīmekļa vietnes darbībai un tiek automātiski iespējotas, kad lietotājs to apmeklē.  Dažas sīkdatnes ļauj mums piedāvāt lietotājiem pakalpojumus un funkcijas, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām, un pielāgot mūsu servisu, lai nodrošinātu vienkāršu un ātru tīmekļa vietnes darbību.

 

 • Kādas sīkdatnes izmanto šī tīmekļa vietne?

 

AutoBlitz SIA Šajā tīmekļa vietnē iespējams izmantot divu veidu sīkdatnes.

 

Sīkdatnes tiek iedalītas šādi:

 • pamata sīkdatnes,
 • pastāvīgās sīkdatnes.

 

Pamata sīkdatnes ļauj lietotājiem pārskatīt tīmekļa vietni un izmantot tās funkcijas. Bez šīm sīkdatnēm nav iespējams nodrošināt pieprasītos pakalpojumus, piemēram, automašīnas konfiguratoru vai pieprasījuma formas.

Mēs izmantojam pamata sīkdatnes, lai:

 • nodrošinātu, ka tīmekļa vietne un tās funkcijas darbojas pareizi un
 • ļautu jums saglabāt konfiguratorā izveidoto automašīnu,
 • ļautu jums izplānot maršrutu līdz tuvākajam dīlerim dīleru meklētājā.

 

Tā sauktās "pastāvīgās sīkdatnes" pārlūkprogrammas lietošanas sesiju starplaikos tiek uzglabātas lietotāja datorā vai ierīcē. Tās tiek izmantotas, lai saglabātu iestatījumus vai preferences un nākamajā apmeklējuma reizē uzlabotu tīmekļa vietnes lietošanu.  Dažas sīkdatnes nodrošina pilnvarotas trešās personas.

Mēs izmantojam pastāvīgās sīkdatnes, lai:

 • nodrošinātu https://www.autoblitz.lv/ piedāvājumus, kas, mūsuprāt, varētu interesēt mūsu tīmekļa vietnes lietotājus,
 • sniegtu mūsu mediju un reklāmas partneriem informāciju par jūsu apmeklējumu, lai viņi varētu piedāvāt jums pielāgotas reklāmas,
 • dalītos informācijā ar partneriem, kuri piedāvā pakalpojumus mūsu tīmekļa vietnē. Šī informācija tiek nodota tālāk tikai pakalpojuma, produkta vai funkcijas nodrošināšanas nolūkā (piemēram, krāsas izvēles funkcija konfiguratorā) un nekādu citu iemeslu dēļ.

Dažas pastāvīgās sīkdatnes nodrošina pilnvarotas trešās personas, taču mēs neatļaujam izmantot sīkdatnes nolūkos, kas neatbilst iepriekš aprakstītajiem.

 

4.     Tīmekļa bāksignāli un pikseļi


Šajā tīmekļa vietnē ir iekļauti tīmekļa bāksignāli (saukti arī par pikseļu tagiem). Tīmekļa bāksignāls bieži vien ir caurspīdīgs grafiskais attēls, kura izmērs parasti nepārsniedz 1x1 pikseli un kas tiek ievietots tīmekļa vietnē vai e-pasta vēstulē ar mērķi uzraudzīt tīmekļa vietnes apmeklētāja vai e-pasta vēstules sūtītāja darbību tiešsaistē. Tīmekļa bāksignāli tiek izmantoti arī trešo pušu sistēmās, lai novērotu lietotāju darbības mūsu tīmekļa vietnē. Tas ļauj noskaidrot, kāds dators, kad un no kurienes (valsts/pilsētas līmenī) ir piekļuvis konkrētai tīmekļa vietnei.

 

5.     Izsekošana un analīze

 

Pastāvīgai tirgvedības komunikācijas optimizēšanai mēs izmantojam Adobe Inc. analītikas programmatūru "Adobe Analytics" un Google LLC. "Google Analytics ". Šīs programmas ļauj veikt ar tīmekļa vietnes izmantošanu, laiku un ģeogrāfisko novietojumu saistītās informācijas izsekošanu. Šī informācija tiek ievākta ar izsekošanas pikseļiem un/vai sīkdatnēm. Ar izsekošanas pikseļiem un/vai sīkdatnēm iegūtā informācija ir anonīma un netiek sasaistīta ar personas datiem. Visa analīzei nepieciešamā informācija tiek glabāta Adobe Systems Incorporated serveros Londonā, Apvienotajā Karalistē. Google personas datus apstrādā savos serveros, kas izvietoti dažādās pasaules valstīs. Personas datus var apstrādāt serverī, kas atrodas ārpus valsts, kurā lietotājs dzīvo. Mēs nenodod šo informāciju trešajām personām izmantošanai to interesēs. Ja nepiekrītat analīzei, jūs varat atteikties no tās šeit:

 

6.      Pārorientēšana

 

Ar pārorientēšanas mārketinga sīkdatnēm mēs varam padarīt mūsu piedāvājumus saistošākus mūsu tīmekļa vietnes lietotājiem. Pārorientēšanas mārketinga sīkdatnes pārlūkprogrammas sesijas laikā tiek glabātas interneta lietotāja datorā vai ierīcē.  Tās ļauj reklamēt Opel produktus partneru un sociālo tīklu tīmekļa vietnēs tiem lietotājiem, kuri izrādījuši interesi par Opel produktiem.

 

Šīs reklāmas tiek izvietotas pilnīgi anonīmi, balstoties uz sīkdatņu tehnoloģiju. Tās ietvaros netiek saglabāti personas dati (piemēram, IP adrese u. tml.) un ar personas datiem netiek sasaistīti lietotāju profili.

Turklāt ar lietotāju nesaistīti dati par jums netiks nodoti nevienam partnerim vai sociālajam tīklam. Arī reklāma ir pilnībā anonīma.

 

7.     Mūsu izmantotās sīkdatnes

 

Šajā sadaļā mēs izklāstīsim, kādas sīkdatnes tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē. Ja nepiekrītat atsevišķu sīkdatņu izvietošanai, jūs varat atspējot attiecīgo sīkdatni, noklikšķinot uz tās nosaukuma. Ja uz atsevišķu sīkdatņu atspējošanu nav tiešu saišu, jūs varat ierobežot sīkdatņu izmantošanu jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos, sk. 8. punktu.

 

 

Sīkdatnes

Ar sīkdatņu palīdzību ievāktie dati

Mērķis(i)

Glabāšanas laiks

1.Facebook

2.Google AdWords

3.Doubleclick

4.Google Analytics

1. veicinošās tirgvedības saraksti
2. veicinošās tirgvedības saraksti
3. veicinošās tirgvedības saraksti
4. lietotāja darbības tīmekļa vietnē

Šīs tiešsaistes reklāmu izsekošanas sīkdatnes parādīs jums atbilstošas tiešsaistes reklāmas, pamatojoties uz to, ko jūs esat apskatījuši un uz kā esat klikšķinājuši, kā arī kādas mūsu tīmekļa vietnes lapas esat apmeklējis:

veicinošās tirgvedības saraksti: 30 dienas (pēc noklusējuma)

 lietotāja darbības tīmekļa vietnē: 26 mēneši (pēc noklusējuma)

Adobe Analytics

lietotāja darbības tīmekļa vietnē

Šī sīkdatne tiek izmantota, lai saskaitītu mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājus un noskaidrotu, kā tīmekļa vietne tiek izmantota

2 gadi

IgnitionOne (e-pasts: privacy@ignitionone.com)

Personas dati, piemēram, vārds, tālruņa nr., e-pasta adrese

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai izpētītu mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu, lai attēlotu kuponu programmas atbilstoši noteiktām lietošanas tendencēm.

nesaglabā personas datus

 DWT sīkdatnes:

- DWT_currency

- cms_carussel dwt_SITEID


- parking_car_SITEID


- last_uploaded_img_path- atlasītā valūta

- sīkdatņu atļaušana


- novietotās automašīnas šasijas numurs


- pēdējā augšupielādētā attēla ceļš

 Šīs sīkdatnes saglabā lietotāja izvēles:

- Lai saglabātu atlasīto valūtu.

- Vai lietotājs nospiedis pogu, kas apstiprina sīkdatņu izmantošanu?

- Atlasītās automašīnas saglabāšana automašīnas novietošanas funkcijai.

- Pēdējās augšupielādētās datnes ceļš.-         1 mēnesis

-         6 mēneši


-         1 mēnesis


-         6 mēneši

 

8.     Sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju iespējošana un atspējošana

 

Izvēlnē 'Palīdzība' jūsu datora interneta pārlūkprogrammas palīdzības izvēlnē ir izskaidrots:

 • kā liegt jaunu sīkdatņu apstiprināšanu pārlūkprogrammā,
 • kā iestatīt pārlūkprogrammu, lai tā attēlotu ziņojumu, kad tiek saņemta jauna sīkdatne,
 • kā pilnībā atspējot sīkdatnes.

Ja ir atspējotas sīkdatnes, ir atspējota arī liela daļa šīs Opel partnera tīmekļa vietnes satura, piemēram, dīleru meklētājs un konfigurators, turklāt individuālie piedāvājumi var būt neprecīzi. Lai to novērstu, mēs iesakām iespējot sīkdatnes.

Ja vēlaties par sīkdatnēm uzzināt vairāk, par tām ir pieejamas daudzas tiešsaistes publikācijas. Varat apskatīt, piemēram, http://www.allaboutcookies.org

 

9.     Mijiedarbība ar sociālajiem tīkliem

 

Saites uz sociālajiem tīkliem/sociālo tīklu spraudņi.

 

Mūsu tīmekļa vietnē ir saites uz sociālajiem tīkliem.

Lai aizsargātu jūsu personas datus, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, mēs neizmantojam sociālo tīklu spraudņus. Tā vietā tīmekļa vietnē ir iegultas HTML saites, ļaujot viegli veikt kopīgošanu sociālo tīklu platformās. Saites iegulšana novērš tiešu savienojumu ar dažādiem sociālo tīklu serveriem, kad no mūsu tīmekļa vietnes tiek atvērta lapa. Nospiežot uz kādu no pogām, tiek atvērts pārlūka logs, un lietotājs tiek novirzīts uz attiecīgā pakalpojuma sniedzēja tīmekļa vietni, kurā (pēc pierakstīšanās), piemēram, var izmantot pogas “Patīk” vai “Kopīgot”.

 

Lai iegūtu plašāku informāciju par datu apstrādes mērķi un apjomu, kā arī tālāku jūsu personas datu izmantošanu, ko veid pakalpojumu sniedzējs un kas notiek attiecīgajās tīmekļa vietnēs, kā arī par savām tiesībām un iespējamajiem iestatījumiem nolūkā aizsargāt savu privātumu, lūdzu, skatīt attiecīgā pakalpojuma sniedzēja sniegto informāciju par datu aizsardzību.

 

Facebook:http://www.facebook.com/policy.php
Twitter:https://twitter.com/privacy
Instagram:https://help.instagram.com/155833707900388
YouTube :https://www.google.de/intl/de/policies/privacy/
LinkedIn:https://www.linkedin.com/legal/impressum

10.   Jūsu tiesības

Kā datu subjektam jums ir tiesības piekļūt, veikt labojumus, dzēst (tikt aizmirstam), ierobežot apstrādi, tiesības uz datu pārnesamību, tiesības iebilst pret ar jums saistīto datu apstrādi saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta e) vai f) apakšpunktu vai, ja personas dati tiek apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu iepriekš minētās tiesības ierobežo tiesību akti un mums tās var būt jāievēro tikai noteiktos apstākļos.

Ja vēlaties izmantot savas iepriekš minētās tiesības, info@autoblitz.lv, Skanstes iela 33, LV-1013, Rīga

Mēs kā atbildīgais pārzinis jebkurā laikā varam atjaunināt jūsu personas datus (piemēram, nomainīt jūsu adresi).

Lai izmantotu savas tiesības iesniegt sūdzību (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 77. pants), sazinieties ar Auto Blitz, Skanstes iela 33, LV-1013, Rīga, www.autoblitz.lv

Tiesības atsaukt piekrišanu

Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt sniegto piekrišanu (lai to izdarītu, lūdzu, (info@autoblitz.lv). Piekrišanas atsaukšana neietekmēs datu apstrādes likumību, pamatojoties uz piekrišanu pirms tās atsaukšanas.

 

11.   Privātuma politikas izmaiņas

 

Visas privātuma politikas izmaiņas tiks publicētas šajā tīmekļa vietnē. Tādēļ jums tā būtu periodiski jāpārskata mūsu privātuma politikas izmaiņas.

 

12.    Saziņa ar mums


Email: info@autoblitz.lv

Phone: +371 66001177

 

Datu aizsardzības darbinieka vai personas, kas jūsu vārdā pārvalda datu privātumu, kontaktinformācija:


Post:       Skanstes iela 33, LV-1013, Rīga
E-Mail:    info@autoblitz.lv         

www.autoblitz.lv

Versija: 2018. gada decembris

 

Lai iegūtu pilnīgu informāciju par mūsu uzņēmumu, lūdzam skatīt mūsu juridisko paziņojumu.

 

Uz lapas augšu