loading

SOS

TŪLĪTĒJA PALĪDZĪBA AVĀRIJAS GADĪJUMĀ: ONSTAR VAR GLĀBT JŪSU DZĪVĪBU.

Braukšana ar drošības sajūtu: OnStar ir līdzās, ja notiek avārija. Pat tad, ja jūs vairs nespējat izsaukt palīdzību.

 

Tūlītēja palīdzība avārijas gadījumā: OnStar var glābt jūsu dzīvību.

  • Avārijas palīgsistēma: aktivizējoties gaisa drošības spilvenam, ieslēdzas automātiskā avārijas palīgsistēma. Uz OnStar centru nekavējoties tiek nosūtīta visa svarīgā automašīnas informācija: atrašanās vieta, braukšanas virziens un pat avārijas smagums1.

 

  • Mēs runājam ar jums: īpaši apmācīti OnStar konsultanti uzsāks ar jums sarunu, izmantojot jūsu brīvroku tālruni – pat atrodoties ārzemēs, saruna norisināsies jūsu izvēlētā valodā2.

 

  • Katra sekunde ir no svara: kolīdz visa informācija ir saņemta un ir skaidrs, ka jums nepieciešama palīdzība, OnStar konsultants nekavējoties ziņo par to avārijas dienestiem.

 


 

1 OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma, un tiem ir atšķirīga pieejamība. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Piemērojami nosacījumi.

2 Lai varētu atbildēt uz jūsu zvanu pēc iespējas ātrāk, izņēmuma gadījumos jūs vispirms var savienot ar angļu valodā runājošu konsultantu.


Kas notiek pēc sadursmes? Klienti dalās savos stāstos:



 

Šī kliente ir aizkustināta līdz asarām! #thankyouOnStar

2016. gada 3. marts: Eulalija Serrano savā Opel Zafira brauc caur Madridi. Krustojumā ceļš šķiet tukšs, bet te pēkšņi – trieciens. Šoks. Un nomierinoša balss kā no zila gaisa.

 

Sadursmes gadījumā jūsu Opel automašīnā esošie sensori automātiski ziņo par to OnStar servisa centram. OnStar konsultants nekavējoties sazinās ar jums caur brīvroku tālruni, lai izvērtētu situāciju. Ja nepieciešams, konsultants nosaka jūsu atrašanās vietu un nekavējoties informē avārijas dienestus. Automātiskā ziņošana par sadursmi ir tikai viena no daudzām inovatīvajām OnStar funkcijām.

 

Uz lapas augšu